Krämer GP2-R
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Krämer GP2-R 2022
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Výkon motoru | 130 HP |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Posunutí | 890 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Uzavřená kazeta |
| Značka | WP |
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|---|
| Značka | WP |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 290 mm |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 230 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Suchá hmotnost | 140 kg |
|---|---|
| Objem palivové nádrže | 16 l |
FAQ Krämer GP2-R
- Jaká je současná tržní cena Krämer GP2-R?
- Současná tržní cena Krämer GP2-R, rok výroby 2023, je 540 820 CZK s průměrně najetými 2 500 km.
- Který je lepší? Krämer GP2-R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Krämer GP2-R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Krämer GP2-R.
- Jak je populární Krämer GP2-R?
- Na trhu je po Krämer GP2-R velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Krämer GP2-R Obrázky
Zdroj: 1000PS

































